Bugun...



29 EKiM CUMHURiYET BAYRAMI SPOR öDüLLERi SAHiPLERiNi BULDU


facebook-paylas
Tarih: 26-10-2018 09:07

29 EKiM CUMHURiYET BAYRAMI SPOR öDüLLERi SAHiPLERiNi BULDU

İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Ortaokul ve liseler arası düzenlenen okçuluk, havalı silah atışları, dart, masa tenisi, atletizm ve satranç sporlarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi. Ödül töreni, Gelibolu spor salonunda gerçekleştirildi. Törene, Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, Gelibolu Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Özacar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Emre Özdemir, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Can, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Türker Erdihan, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.Ortaokul ve liseler arası düzenlenen yarışmalarda dereceye giren sporculara ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi. Yarışmaların sonuçları ise; KROS KÜÇÜK KIZLAR FERDİ: 1-EKİN KİREÇTEPE - NAMIK KEMAL ORTAOKULU 2-ŞİMAL TÜRKER - 100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 3-AZRA ÇALIŞKAN - 100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 4-ECE NİSA TARIMAN - 100. YIL BARIŞ ORTAOKULU KROS KÜÇÜK KIZLAR TAKIM: 1-100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 2-NAMIK KEMAL ORTAOKULU 3-HAKİMİYETİ MİLLİYE ORTAOKULU 4-İMAM HATİP ORTAOKULU KROS KÜÇÜK ERKEKLER FERDİ: 1-BARIŞ İSAOĞLU - 100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 2-İBRAHİM ERASLAN - HAKİMİYETİ MİLLİYE ORTAOKULU 3-TALHA ÖZEN - İMAM HATİP ORTAOKULU 4-KAYRA ARDA İŞLER - 100. YIL BARIŞ ORTAOKULU KROS KÜÇÜK ERKEKLER TAKIM: 1-100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 2-HAKİMİYETİ MİLLİYE ORTAOKULU 3-İMAM HATİP ORTAOKULU 4-NAMIK KEMAL ORTAOKULU KROS YILDIZ KIZLAR FERDİ: 1-ÖZÜMSU AKTAN - 100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 2-YOSUN TUTUM - 100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 3-HALİME SAVRAN - NAMIK KEMAL ORTAOKULU 4-FEYZA HİLAL ARSLAN - 100. YIL BARIŞ ORTAOKULU KROS YILDIZ KIZLAR TAKIM: 1-100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 2-HAKİMİYETİ MİLLİYE ORTAOKULU 3-NAMIK KEMAL ORTAOKULU 4-İMAM HATİP ORTAOKULU KROS YILDIZ ERKEKLER FERDİ: 1-HASAN BAŞAK - NAMIK KEMAL ORTAOKULU 2-YUSUF OKAN - HAKİMİYETİ MİLLİYE ORTA- OKULU 3-YASİN BOZKURT - İMAM HATİP ORTAOKULU 4-YAKUP EFE FİDAN - 100. YIL BARIŞ ORTA- OKULU KROS YILDIZ ERKEKLER TAKIM: 1-100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 2-HAKİMİYETİ MİLLİYE ORTAOKULU 3-NAMIK KEMAL ORTAOKULU 4-İMAM HATİP ORTAOKULU KROS GENÇ KIZLAR FERDİ: 1-İLAYDA ALADAĞ - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 2-DAMLA ERGÜN - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 3-İREM GÜDER - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 4-MERVE ÖBEKÇİ - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ KROS GENÇ KIZLAR TAKIM: 1-GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 2-ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3-ARM. YAKUP AKSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 4-İMAM HATİP LİSESİ KROS GENÇ ERKEKLER FERDİ: 1-DOĞUKAN AYDOĞAN - ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2-ENES SİVRİ - İMAM HATİP LİSESİ 3-TUFAN CAN ŞARLAK - M. AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 4-ÇAĞLAR ÇALIŞKAN - ARM. YAKUP AKSOY MES. VE TEK.ANADOLU LİSESİ KROS GENÇ ERKEKLER TAKIM: 1-ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2-M. AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3-İMAM HATİP LİSESİ 4-ARM. YAKUP AKSOY MES. VE TEK.ANADOLU LİSESİ DART GENÇ KIZLAR : 1-ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2-ECEBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DART GENÇ ERKEKLER : 1-ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2-GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 3-ECEBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MASA TENİSİ YILDIZ KIZLAR: 1-İMAM HATİP ORTAOKULU 2-100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 3-HAKİMİYETİ MİLLİYE ORTAOKULU 4-NAMIK KEMAL ORTAOKULU MASA TENİSİ YILDIZ ERKEKLER: 1-NAMIK KEMAL ORTAOKULU 2-HAKİMİYETİ MİLLİYE ORTAOKULU 3-100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 4- İMAM HATİP ORTAOKULU MASA TENİSİ GENÇ KIZLAR: 1-GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 2-ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3-İMAM HATİP LİSESİ 4-GELİBOLU FEN LİSESİ MASA TENİSİ GENÇ ERKEKLER: 1-GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 2-ECEBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3-ARM. YAKUP AKSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 4-GELİBOLU FEN LİSESİ HAVALI TABANCA YILDIZ ERKEKLER FERDİ: 1-MUSTAFA SERTTAŞ - NAMIK KEMAL ORTAOKULU 2-KEREM SAĞDIÇ - NAMIK KEMAL ORTAOKULU 3-MEHMET ATA - 100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 4-BİLAL SAVAR - NAMIK KEMAL ORTAOKULU HAVALI TABANCA YILDIZ ERKEKLER TAKIM: 1-NAMIK KEMAL ORTAOKULU 2-100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 3-NAMIK KEMAL ORTAOKULU HAVALI TABANCA GENÇ KIZLAR FERDİ: 1-AYÇA ÇELİK - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 2-BEYZA AR - ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3-HATİCE SUDE ARA - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 4-DUYGU AKAN - ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ HAVALI TABANCA GENÇ KIZLAR TAKIM: 1-GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 2-ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3-ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ HAVALI TABANCA GENÇ ERKEKLER FERDİ: 1-EMİR BEYAZ - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 2-RECEP ÇAKIR - ECEBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3-BATUHAN SİCİM - ECEBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 4-KUBİLAY ÖZKULAN - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ HAVALI TABANCA GENÇ ERKEKLER TAKIM: 1-ECEBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2-GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 3-ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 4-MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MAKARALI YAY GENÇ BAYANLAR: 1-ECE YAPICI 2-IRMAK DİKER - ÖZEL FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ 3-AYBÜKE GÜNDÜZ - ECEBEY SAĞLIK MESLEK LİSESİ MAKARALI YAY YILDIZ BAYANLAR: 1-SUDE PENBE FİDAN - ÖZEL FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ 2-AYŞE İREM MERCAN - ÖZEL FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ 3-ASYA ÇİCEK ÇÜRÜKSULU- GELİBOLU FEN LİSESİ MAKARALI YAY BÜYÜK ERKEKLER: 1-GÖKSEL ALTINTAŞ 2-SEZER ÇAPKIN 3-EREN KIRCA - 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU MAKARALI YAY GENÇ ERKEKLER: 1-BEREN TAŞÇI - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 2-YUSUF SAİD BOZKURT - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 3-ALİCAN TARIMAN - ÖZEL FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ MAKARALI YAY YILDIZ ERKEKLER: 1-CENK CENGİZLER - 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU 2-OSMAN CAN ÇALIŞKAN - 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU 3-EREN GÜNDÜZ - 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU 4-SÜLEYMAN EFE ECE - NAMIK KEMAL ORTAOKULU MAKARALI YAY MİNİK ERKEKLER: 1-EGE YILMAZ - 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU 2-MERT MERCAN - 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU OLİMPİK YAY GENÇ BAYANLAR: 1-ECE ERDOĞAN - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 2-İREM GÜLCE UL - GELİBOLU ANADOLU LİSESİ OLİMPİK YAY YILDIZ BAYANLAR: 1-EZGİ SU BOZKURT - 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU 2-ÖZGÜ ÖZACAR - 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU OLİMPİK YAY YILDIZ ERKEKLER: 1-KIVANÇ ÖZCAN - 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU 2-SALİH EMRE ÖZÇELİK - 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU 3-KAYRA GÖKTAŞ - 100.YIL BARIŞ ORTAOKULU SATRANÇ YILDIZLAR: 1-100. YIL BARIŞ ORTAOKULU 2-NAMIK KEMAL ORTAOKULU 3-İMAM HATİP ORTAOKULU 4-BOLAYIR ŞEHİT NURİYE AK ORTAOKULU SATRANÇ GENÇLER: 1-ARM. YAKUP AKSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2-ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3-GELİBOLU ANADOLU LİSESİ 4-ECEBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 29 EKiM CUMHURiYET BAYRAMI 




Bu haber 385 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Gelibolu Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Kasımpaşa 4 4 0 0 10 4 12 +6
2 Galatasaray 4 3 1 0 10 5 9 +5
3 Medipol Başakşehir 4 3 1 0 7 3 9 +4
4 Kayserispor 4 2 0 2 5 2 8 +3
5 Atiker Konyaspor 4 2 0 2 8 6 8 +2
6 Trabzonspor 4 2 1 1 9 5 7 +4
7 Beşiktaş 4 2 1 1 8 6 7 +2
8 Yeni Malatyaspor 4 2 1 1 4 2 7 +2
9 Antalyaspor 4 2 1 1 8 8 7 0
10 MKE Ankaragücü 4 1 2 1 6 7 4 -1
11 Sivasspor 4 1 2 1 3 7 4 -4
12 Bursaspor 4 0 1 3 3 4 3 -1
13 Fenerbahçe 4 1 3 0 4 6 3 -2
14 Göztepe 4 1 3 0 2 5 3 -3
15 Alanyaspor 4 1 3 0 1 9 3 -8
16 Çaykur Rizespor 4 0 2 2 4 6 2 -2
17 Akhisarspor 4 0 2 2 4 7 2 -3
18 BB Erzurumspor 4 0 3 1 3 7 1 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 2 2 0 0 6 0 6
2 Giresunspor 2 2 0 0 5 1 6
3 Boluspor 2 2 0 0 4 1 6
4 Ümraniyespor 2 2 0 0 4 1 6
5 Eskişehirspor 2 1 0 1 4 2 4
6 Altay 2 1 0 1 3 2 4
7 Altınordu 2 1 1 0 5 2 3
8 Hatayspor 2 1 1 0 3 2 3
9 İstanbulspor 2 1 1 0 4 8 3
10 Adana Demirspor 2 0 1 1 2 3 1
11 Afjet Afyonspor 2 0 1 1 1 2 1
12 Gazişehir Gaziantep FK 2 0 1 1 1 2 1
13 Kardemir Karabükspor 2 0 1 1 1 2 1
14 Denizlispor 2 0 1 1 0 1 1
15 Adanaspor 2 0 1 1 1 3 1
16 Balıkesirspor Baltok 2 0 1 1 0 3 1
17 Elazığspor 2 0 2 0 2 4 0
18 Osmanlıspor FK 2 0 2 0 0 2 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Menemen Belediyespor 1 1 0 0 5 1 3
2 Sivas Belediyespor 1 1 0 0 3 0 3
3 Tuzlaspor 1 1 0 0 2 0 3
4 Bugsaş Spor 1 1 0 0 2 1 3
5 Manisa BBSK 1 1 0 0 2 1 3
6 Şanlıurfaspor 1 1 0 0 2 1 3
7 Bandırmaspor 1 1 0 0 1 0 3
8 Zonguldak Kömürspor 1 1 0 0 1 0 3
9 Fethiyespor 1 0 0 1 2 2 1
10 Tarsus İdman Yurdu 1 0 0 1 2 2 1
11 Kahramanmaraşspor 1 0 0 1 1 1 1
12 Konya Anadolu Selçukspor 1 0 0 1 1 1 1
13 Darıca Gençlerbirliği 1 0 0 1 0 0 1
14 Kırklarelispor 1 0 0 1 0 0 1
15 Pendikspor 1 0 0 1 0 0 1
16 Fatih Karagümrük 1 0 1 0 0 1 0
17 Tokatspor 1 0 1 0 0 2 0
18 Etimesgut Belediyespor 1 0 1 0 0 3 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Şile Yıldızspor 1 1 0 0 4 1 3
2 Nevşehir Belediyespor 1 1 0 0 4 2 3
3 Tire 1922 1 1 0 0 3 1 3
4 Kozan Belediyespor 1 1 0 0 2 0 3
5 Hekimoğlu Trabzon 1 1 0 0 2 1 3
6 Silivrispor 1 1 0 0 1 0 3
7 Batman Petrolspor 1 0 0 1 1 1 1
8 Artvin Hopaspor 1 0 0 1 0 0 1
9 Gebzespor 1 0 0 1 0 0 1
10 Nazilli Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
11 Karaköprü Belediyespor 1 0 1 0 2 3 0
12 Büyükçekmece Tepecikspor 1 0 1 0 1 2 0
13 Ergene Velimeşe 1 0 1 0 1 2 0
14 Erbaaspor 1 0 1 0 0 1 0
15 Erzin Belediyespor 1 0 1 0 0 1 0
16 Yomraspor 1 0 1 0 0 1 0
17 Körfez Spor Kulübü 1 0 1 0 0 3 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 14/09/2018 Galatasaray vs Kasımpaşa
 15/09/2018 MKE Ankaragücü vs Akhisarspor
 15/09/2018 Beşiktaş vs Yeni Malatyaspor
 15/09/2018 Göztepe vs Kayserispor
 16/09/2018 Medipol Başakşehir vs Antalyaspor
 16/09/2018 Sivasspor vs BB Erzurumspor
 16/09/2018 Atiker Konyaspor vs Fenerbahçe
 16/09/2018 Çaykur Rizespor vs Bursaspor
 17/09/2018 Alanyaspor vs Trabzonspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 14/09/2018 Giresunspor vs Afjet Afyonspor
 15/09/2018 İstanbulspor vs Adanaspor
 15/09/2018 Adana Demirspor vs Hatayspor
 16/09/2018 Boluspor vs Altay
 16/09/2018 Kardemir Karabükspor vs Osmanlıspor FK
 16/09/2018 Denizlispor vs Eskişehirspor
 16/09/2018 Gazişehir Gaziantep FK vs Altınordu
 17/09/2018 Balıkesirspor Baltok vs Ümraniyespor
 17/09/2018 Gençlerbirliği vs Elazığspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 15/09/2018 Darıca Gençlerbirliği vs Tuzlaspor
 15/09/2018 Fatih Karagümrük vs Fethiyespor
 15/09/2018 Pendikspor vs Kırklarelispor
 16/09/2018 Konya Anadolu Selçukspor vs Kahramanmaraşspor
 16/09/2018 Tokatspor vs Menemen Belediyespor
 16/09/2018 Bandırmaspor vs Zonguldak Kömürspor
 16/09/2018 Manisa BBSK vs Bugsaş Spor
 16/09/2018 Şanlıurfaspor vs Sivas Belediyespor
 16/09/2018 Tarsus İdman Yurdu vs Etimesgut Belediyespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/09/2018 Batman Petrolspor vs Gebzespor
 16/09/2018 Erzin Belediyespor vs Nevşehir Belediyespor
 16/09/2018 Hekimoğlu Trabzon vs Ergene Velimeşe
 16/09/2018 Yomraspor vs Silivrispor
 16/09/2018 Büyükçekmece Tepecikspor vs Karaköprü Belediyespor
 16/09/2018 Körfez Spor Kulübü vs Tire 1922
 16/09/2018 Nazilli Belediyespor vs Kozan Belediyespor
 16/09/2018 Şile Yıldızspor vs Erbaaspor
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI